Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Nastavení cookies

Jak se stát poskytovatelem?

Chci se do projektu zapojit

Pro poskytovatele slev NEPLATÍ omezení na kraje. Máte-li zájem zaregistrovat se do sítě poskytovatelů, vyplňte prosím níže uvedený formulář. Na základě těchto informací Vás budeme kontaktovat a sdělíme Vám podrobnosti ohledně způsobu zapojení do projektu.

Podmínky zapojení do projektu

Poskytovatel je zapojen do projektu na základě podepsané smlouvy. V ní se zavazuje poskytnout slevu držiteli karty Rodinný pas. Minimální výše poskytnuté slevy je 5 % z ceny výrobku nebo služby. Sleva může být i například ve formě 1+1 ZDARMA apod.
U většiny poskytovatelů se však slevy pohybují v rozmezí 10 % – 50 %. Koordinátor se zavazuje uvést kontaktní a propagační informace o poskytovateli v databázi poskytovatelů, umístěné na těchto stránkách.
Zapojení se do projektu je bezplatné. Sleva není finančně kompenzována.

Po podpisu smlouvy jsou kontaktní údaje a propagační text uvedeny v databázi poskytovatelů projektu. Databáze je umístěna na jiznimorava.rodinnepasy.cz v sekci Mapa poskytovatelů a aplikaci Rodinných pasů JMK v sekci Katalog slev.
V současné době projekt funguje v Jihomoravském kraji, Kraji Vysočina, Olomouckém kraji, Pardubickém kraji, Královéhradeckém kraji, Ústeckém kraji, Jihočeském kraji, Moravskoslezkém kraji, Středočeském kraji a ve Zlínském kraji.

Poskytování slevy

Poskytovatel poskytne slevu ve výši stanovené ve smlouvě po předložení karty Rodinný pas v plastové nebo elektronické podobě, a to bez ohledu na kraj, ve kterém byl vydán. Poskytovatel je oprávněn kontrolovat totožnost držitele pasu.

Poskytovatel označí provozovnu nálepkou Rodinných pasů, která musí být umístěna na viditelném místě.

V rámci spolupráce mohou partneři využít PROPAGACI ZDARMA. Více o možnosti prezentace Vaší firmy naleznete v záložce Možnosti propagace.

 

Náhled platných karet Rodinný pas

platné karty Rodinný pas

Náhled označovací nálepky poskytovatele slev

označení poskytovatele slev